Hoşgeldin ziyaretçi giriş yapın ya da kayıt olun.

Neler Yapıyoruz ?

Gri Grafik Tasarım, 2011’de Matbaa ve Reklam Ajansı olarak hizmet vermeye başlamıştır. Yeni vizyonuyla Lazer Baskı, Tampon baskı, Markalama, Grafik Tasarım, İnternet Hizmetleri ve Promosyon Ürünlerini bünyesine katarak hizmet vermektedir.

Öncelikle Türkiye’nin en büyük sanayi kentlerinden biri olan Bursa’nın fark yaratan firmaları arasında yerini almıştır. Bugün sadece lokal pazara yönelik olarak çok önemli sanayi gruplarının vazgeçilmez iş ortağı olarak faaliyetlerini yürütmektedir.

Gri Grafik Tasarım, iş süreçlerinde güçlü bir kurumsal kimliğe sahiptir. Doğru ve nitelikli işler, zamanında yapılan son derece titiz üretim ve teslimat… İşte Gri Grafik’i kısa denebilecek ekonomik ömründe müşterileri nezdinde saygın ve vazgeçilmez kılan temel özellikleri bunlardır. 

Gri Grafik Tasarım, bütün bu yapısıyla, bir ticaret, sanayi, tarih ve kültür şehri olan Bursa’da faaliyet gösteren bir firmadır.

Atölyemizde özet olarak,

* Plaket, Kupa, Madalya ve metal etiket : Ürünlerini imal etmekte, baskı ve tasarımını yapmaktayız.
* Lazer Markalama : Metal Kalem, Usb Bellek, Metal çanta etiketleri gibi tüm metal ve bazı ametal ürünlere lazer kazıma yöntemiyle baskı yapmaktayız.
* Serigraf Baskı : Tüm metal ve ametal ürünlere, pvc, deri, plastik, ahşap vb. tip  ürünlere serigraf baskı uygulaması yapmaktayız.
* Tampon Baskı : Tüm metal ve ametal ürünlere, pvc, deri, plastik, ahşap vb. tip  ürünlere baskı ölçüsüne göre değişen tampon baskı uygulaması yapmaktayız.
* Grafik Tasarımı : Logo, Kurumsal Kimlik oluşturma ve yayınlama, katalog vb. ürün tasarımları, tüm matbu evrak tasarım ve baskısını yapmaktayız.
* Transfer & Sublimasyon Baskı : Metal ve alüminyum eloksallı metal çeşitleri, şapka, tişört, kupa vb. ürünlere transfer baskı yapmaktayız.
* Sıcak Klişe Baskı : Deri, Termo Deri, Anahtarlık, Cüzdan, Ajanda vb. kaplamalara sahip ürünlere sıcak klişe baskı yapmaktayız.
* Gofre & Varak Baskı : Sıcak baskı yöntemine dayanıklı her türlü yüzeye altın yada gümüş varak, sim baskı yapmaktayız.

Ayrıntılı bilgi için : www.grigrafik.com  adresimizi ziyaret ediniz.